Teslimat Şartları

Siparişleriniz kargo firmaları ile Türkiye'nin tüm illerine ulaştırılmaktadır.

Taşıma konusunda kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.

www.boyuthali.com adresinden bize ulaşan siparişler en geç 7 iş günü içinde üretilip kargoya verilecektir.

Müşteri hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış veya eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında kargo firmasının teslimat günleri ve saatleri içinde ortalama 1-3 iş günü içinde siparişler teslim edilecektir.

Ürünün taşıma esnasında kargo şirketlerinden kaynaklanacak gecikmeler Boyut Halı sorumluluğunda değildir.

www.boyuthali.com adresinde 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınacaktır.

Müşteri hatası nedeni ile oluşacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri müşteri tarafından karşılanacaktır.

Teslimat sırasında siparişinizi kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz, eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiğini kabul etmiş olmaktasınız, bundan sonra üründe ortaya çıkabilecek sorunlardan müşteri sorumlu olmaktadır.

Tüm gönderiler verdiğiniz teslimat adresine ve ilgili şahsa teslim edilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılacaktır.

Fatura Bilgileri:

Siparişinize ait fatura kesilip fatura adresinize gönderilecektir. Eğer fatura adresi belirmemiş iseniz gönderim adresine faturalandırılacaktır. Fatura bilgilerinde fatura kestikten sonra değişiklik yapılamayacağı için lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.


Stok Bilgisi:
Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda veya tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa ürünlerin stoklarda bulunamaması durumu söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size aynı gün ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri:
Siparişlerinizi sizin dışınızda bir kişi teslim alacak ise bu kişinin ismini teslimat bilgilerinde lütfen belirtiniz. Kargo görevlisine kimlik ibrazı karşılığında ürünü teslim alabilirsiniz.

Adres Bilgileri:
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.